03-7500900
 
     
 

תכנון ממוחשב של השתלים ושיקום הפה

 
 
 
בחמש עשר השנים האחרונות פותחו שיטות ניווט בכל תחומי הכירורגיה. שיטות אלו הותאמו לתחום של השתלות והיום ניתן לתכנן השתלות מורכבות באמצעות תוכנות מחשב ייעודיות ולשחזר זאת ברמת דיוק גבוהה ביותר אצל המטופל. בעצם מבצעים "השתלה וירטואלית" במחשב על גבי צילומי ה CT של המטופל ותכנון זה מועבר במדויק למטופל.

במקרים בהם ברור שיש צורך בביצוע שלב מקדים של הרמת סינוס או שתלי עצם אחרים, לעיטים, לאחר ביצוע השתלה וירטואלית, מתברר שניתן לתכנן ולבצע שתלים בזויות מדויקות באופן שנמנעים מחדירה לסינוס ואין צורך בהרמתו. שתלים זוויתיים אלו מאפשרים שיקום נאות ולפי הספרות הבינלאומית הישרדותם דומה לזו של שתלים ישרים.

יישום שיטות אלו מאפשרת לנו לקצר את זמן הניתוח, להתקין שתלים ברמת דיוק מרבית להקטין את הסיכון לפגיעה באיברים סמוכים (כגון עצבים, סינוסים). במקרים בהם מתוכנן שיקום מידי (העמסה מידית) ניתן לתכנן את השתלים בהתאם. כמו כן ניתן לייצר את השיקום הזמני מדויק מראש באופן שידרוש רק התאמה מינימאלית אצל המטופל. כל זה מוביל לזמן טיפול קצר יותר ורמת דיוק מרבית במקרים המורכבים ביותר. 
 
 
 
   
אנא מלאי/י פרטיך וניצור קשר בהקדם:
 
 
 
מומחה לטיפולי חניכיים  מומחה לטיפולי שורש  רופא לשיקום הפה  רופא להרמת סינוס  טיפול במחלות חניכיים  תחזוקת שיניים  טיפול שיניים בחולים מורכבים  השתלות דנטליות בתל אביב  רופא לאסתטיקת הפה  שיקום שיניים תותבות  טיפולי חניכיים  רופא לטיפולי שורש  הלבנת שיניים בת"א  טיפולי שיניים בתל אביב  שתלים בתל אביב  מומחה להשתלות דנטליות  מומחה לטיפול חניכיים  מומחה לעקירת שיני בינה  עקירת שיני בינה בת"א  רופא להשתלות דנטליות  רופא לטיפול שורש  רופא לשיקום הפה  כירורג פה ולסת  כירורג פה ברמת גן  כירורג פה ולסת ברמת גן  כירורג פה בפתח תקווה  כירורג פה ולסת בפתח תקווה