03-7500900
 
     
 

רופא לשיקום הפה

 
 
 
אסטטיקה של שיניים – לא רק ליופי
ד"ר קריינר, רופא לשיקום הפה מתמחה בשיקום פה, הוא שיעשה את תכנית העבודה הטובה ביותר עבורכם, המכילה השתלות שיניים, טיפולי שיניים, אסתטיקה של שיניים,  טיפולי חניכיים ולהבנת השיניים. הוא יחליט יחד עם המטופל אם לעשות השתלות או מערכת נשלפת.  במרפאה של רופא לשיקום הפה צריך שיהיה מכשור משוכלל וממוחשב וזאת כדי שהרופא יוכל לערוך את תכנית שיקום הפה ושאסתטיקה של השיניים תהיה מהטובות ביותר. המכשור מאפשר להציג בפני המטופל את מראה הפה לאחר השיקום.

מדוע חשוב לשמור על הפה?
חשיבות שיקום הפה בנוסף לצד הבריאותי היא גם בתחום אסטטיקה של שיניים כדי לאפשר לאדם לחייך, ויש סיבות רבות לחיוכים, מבלי צורך לכסות את הפה. החיוך יהיה נוצץ ומבריק. מרבית האנשים פוחדים מטיפולי שיניים. צריך להגיד הטיפולים אינם נעימים ובמרבית הפעמים אף כואבים. כדי למנוע כאבים מזריק הרופא למטופל זריקה, שבדרך כלל הזרקתה מכאיבה, כדי להרדים את המקום . מטופלים רבים מגיעים בדקה האחרונה כשיש להם כאבים וריח רע מהפה. ועל כן יש צורך בטיפול דחוף.
רובינו אוהבים אסתטיקה וגם אסטטיקה של שיניים. בסיום טיפול שיקום הפה אפשר להלבין את השיניים כך שבעת חיוך יראו שיניים לבנות ובריאות. הדבר חשוב במיוחד למי שעוסק בתחום כלשהו שהשיניים הם חלק מהופעה. כמו שדואגים להתלבש יפה מודרני ואסתטי כך חשוב שהשיניים יראו אסתטיות.

מה ממליצים באיגוד המקצועי לאסתטיקה של שיניים?
כדי למנוע סיבוכים איגוד רופאי השיניים ממליץ על ביקור מקדים אצל רופא לשיקום הפה על מנת לקבל ממנו חוות דעת לגבי בריאות השיניים, הצורך בטיפולים שונים בכך למנוע בעתיד בעיות וכאבים ועל מנת להציל את מה שניתן ושלא יהיה צורך בטיפול אסטטיקה של השיניים.

השיטה הקיימת היום במרפאות השיניים ברחבי הארץ היא שכל אחד מהרופאים העובדים בהן מתמחה בתחום אחד מתחומי הטיפולים. ד"ר קריינר מציע מטריית טיפול שהיא גם שיקומית וגם מניעתית, ובכך בעצם הופך אתכם לבריאים יותר. רופא שעושה סתימות שורש אינו מטפל בעקירות וכן הלאה. רק רופא לשיקום הפה עובר השתלמות בתחומים רבים. בכל אחד מתחומי שיקום הפה יש לו ידע והוא זה שקובע ליתר הרופאים את תכנית העבודה.
 
 
 
 
 
   
אנא מלאי/י פרטיך וניצור קשר בהקדם:
 
 
 
מומחה לטיפולי חניכיים  מומחה לטיפולי שורש  רופא לשיקום הפה  רופא להרמת סינוס  טיפול במחלות חניכיים  תחזוקת שיניים  טיפול שיניים בחולים מורכבים  השתלות דנטליות בתל אביב  רופא לאסתטיקת הפה  שיקום שיניים תותבות  טיפולי חניכיים  רופא לטיפולי שורש  הלבנת שיניים בת"א  טיפולי שיניים בתל אביב  שתלים בתל אביב  מומחה להשתלות דנטליות  מומחה לטיפול חניכיים  מומחה לעקירת שיני בינה  עקירת שיני בינה בת"א  רופא להשתלות דנטליות  רופא לטיפול שורש  רופא לשיקום הפה  כירורג פה ולסת  כירורג פה ברמת גן  כירורג פה ולסת ברמת גן  כירורג פה בפתח תקווה  כירורג פה ולסת בפתח תקווה