03-7500900
 
     
 

כירורג פה בפתח תקווה

 
 
 
העולם הניתוחים והטיפולים האסתטיים מכיל בתוכו מגוון רחב של תחומי רפואה כידוע. אחד התחומים הוא גם רפואת שיניים. לכאורה, מדובר בתחום שאיננו בהכרח אסתטי, אלא יותר בריאותי, אך במקרים מסוימים, טיפולי שיניים עונים גם על הצורך של שמירה על בריאות השיניים וגם על הצורך האסתטי.

במרפאה של כירורג פה בפתח תקווה ובמקומות אחרים, אפשר למצוא מגוון רחב של טיפולים שמתקשר גם לטיפולים שקשורים ישירות לבריאות השן וגם לכאלה שקשורים יותר למראה האסתטי של הלסתות בכלל והשיניים בפרט. חשוב להבהיר, גם במקרה ומדובר בטיפולים אסתטיים, הרי שיש להם גם חשיבות לבריאות הלסתות, כפי שנוכל לראות מיד.

למשל, אחד הטיפולים הפופולאריים שמבצע כל כירורג פה בפתח תקווה ובכלל הוא טיפול השתלת שיניים. טיפול זה נועד להחליף שיניים שיש צורך בעקירתן ונועד לאפשר למטופל ליהנות מלסתות עם מבנה שיניים מלא, כך שלא תהיה לו שום בעיה ללעוס או לחייך חיוך מלא. לכאורה מדובר על טיפול שמיועד לשמירה על בריאות הלסת. הרי אם המטופל יישאר עם פחות שיניים, אז הוא גם יאמץ שיניים אחרות יותר וגם ייתכן ובמקום בו חסרה לו שין, עלול להיווצר רקב או דבר אחר שיגרום למחלות.
יחד עם זאת, שתלים דנטליים גם מוסיפים למראה האסתטי. הרי הם יוצרים חיוך מלא, שומרים על אחידות, ומונעים מצב של רווח לא ברור בין השיניים. אף אחד לא רוצה שיהיה לו חיוך חסר שיניים. טיפול של כירורג פה בפתח תקווה או במרפאות בערים אחרות, יכול לשפר את המצב.

דוגמא אחרת היא, לעיתים טיפול של כירורג פה ולסת, הוא חלק מטיפול אורתודנטי, אשר משנה את מיקום הלסתות כך שיהיה ניתן ליצור סגר ישר ביניהן, אחת על השנייה. טיפול זה הוא גם מיועד לשמירה על בריאות השיניים, יחד עם זאת, הוא גם עוזר למראה האסתטי של השיניים. טיפול כזה כולל גם אלמנטים נוספים, למשל עקירות שיניים במידה ויש צורך בכך. כאן, בין היתר נכנס מקומו של כירורג פה בפתח תקווה ובמקומות אחרים.

אם אתם רוצים לדעת עוד על טיפולים שמבצע כירורג פה בפתח תקווה, אתם מוזמנים לפנות אלינו, מרפאתו של ד"ר ברונו קריינר. אנחנו נשמח לעזור לכם ולתת לכם את כל המידע אודות טיפולים שקשורים גם לצד של בריאות השן וגם לצד שמתייחס לטיפולים אסתטיים בשיניים. ניתן ליצור איתנו קשר במייל או בטלפון. 
 
 
 
 
   
אנא מלאי/י פרטיך וניצור קשר בהקדם:
 
 
 
מומחה לטיפולי חניכיים  מומחה לטיפולי שורש  רופא לשיקום הפה  רופא להרמת סינוס  טיפול במחלות חניכיים  תחזוקת שיניים  טיפול שיניים בחולים מורכבים  השתלות דנטליות בתל אביב  רופא לאסתטיקת הפה  שיקום שיניים תותבות  טיפולי חניכיים  רופא לטיפולי שורש  הלבנת שיניים בת"א  טיפולי שיניים בתל אביב  שתלים בתל אביב  מומחה להשתלות דנטליות  מומחה לטיפול חניכיים  מומחה לעקירת שיני בינה  עקירת שיני בינה בת"א  רופא להשתלות דנטליות  רופא לטיפול שורש  רופא לשיקום הפה  כירורג פה ולסת  כירורג פה ברמת גן  כירורג פה ולסת ברמת גן  כירורג פה בפתח תקווה  כירורג פה ולסת בפתח תקווה